Petr Nedvěd

Kdo jsem

Jsem certifikovaný kouč osobního a profesního rozvoje. V koučinku jsem úspěšný mj. díky mé schopnosti empatickému naslouchání a silnému vedení klienta k jádru a podstatě změny, které chce dosáhnout. Jsem také trpělivý, systematický, s vysokým respektem k druhým lidem a jejich zvláštnostem, se schopností konstruktivně komunikovat i v náročných situacích, se smyslem pro detail.


Můj příběh

Po mnoha letech manažerských zkušeností jsem zjistil, že mě více baví práce s lidmi na osobní úrovni. Práce s jejich vztahy, motivací, výzvami, růstem a případně jejich směrování radou či pomocí. Koučování dává více příležitostí k hlubší práci s těmi, kteří chtějí ve svém životě něco změnit. Proto jsem manažerskou profesi opustil, absolvoval výcvik a začal se věnovat koučování. Výzvou v této mé nové profesi je mimo jiné rozpoznávání potenciálu klientů. A následně případná pomoc při hledání jeho využití k jejich kvalitnějšímu životu.
Nabídka Jindřicha věnovat toto mé nové zaměření začínajícím nebo i zkušeným podnikatelům, byla pro mě velmi zajímavá. Dostal jsem se spoluprací s ním mj. i do oblastí obchodu a marketingu, ke kterým jsem doposud měl spíše „odměřený“ vztah.


Co mi koučování přináší

Uspokojuje mě v této etapě mého života, když vidím, jak lidé posouvají svůj život a mají z těch změn radost. Dále že se plnění klientových výzev společnými silami daří. A také, že jsem mohl být součástí procesu ke klientovým změnám.


Praxe

2008 –2013 CN Resources International (CZ), s.r.o.

Generální ředitel

Zodpovědný za IT společnost s cca 120 zaměstnanci ve dvou pobočkách v rámci České republiky, zabývající se outsourcingem (nearshoringem) vývoje softwaru na zakázku.
Získané zkušenosti: praktické řízení společnosti, finanční řízení, řízení produkční části společnosti.


2003 –2013 CN Resources International (CZ), s.r.o.

Mentor zaměstnanců a středních manažerů

Mentorování jsem dlouhodobě používal jako součást řízení svých podřízených nebo kolegů v průběhu své praxe ve společnosti.


1998 –2007 CN Resources International (CZ), s.r.o.

Různé manažerské pozice

Zodpovědný za vedení úseků podporujících produkční oddělení IT společnosti, tj. účtárny, controllingu, personálního oddělení a odd. řízení kvality. Před tím zodpovědný za smlouvy se zákazníky nebo za řízení některých IT projektů.

Vzdělání

2014 NeuroLeadership Group™ Česká republika

Výcvik pro profesionální kouče v metodice založené na výzkumech o fungování mozku (Brain-Based Coaching) ukončený závěrečnou certifikací; metoda i výcvik jsou akreditované ICF (International Coach Federation).


2011 ECS Edconsia

Styly leadershipu podle Enneagramu


2010 ECS Edconsia

Asertivní komunikace


2009 ECS Edconsia

Komunikace s obtížnými zákazníky, zaměstnanci


2009 Wiseman

Koučování v manažerské praxi


2004 Verlag Dashőfer

Úspěšné zvládání emocí při práci s lidmi


2003 Personal Image Desing

Manažerský styl – nástroj pro řízení lidí


1973-1979 Matematicko-fyzikální fakulta UK Praha

Informatika a výpočetní technika, RNDr.


 

Spojte se s námi

RNDr. Petr Nedvěd

  • Adresa: Oldřichova 595/35, 128 00 Praha 2
  • E-mail: petr.nedved@visiongo.cz, petr@visiongo.cz
  • Telefon: +420 724 038 468

Mgr. Jindřich Dohnal

  • Adresa: K Náměstí 808/9, 182 00 Praha 8
  • E-mail: jindrich.dohnal@visiongo.cz, jindrich@visiongo.cz
  • Telefon: +420 724 308 103

Důležité odkazy

Vigo